E-T-A 4140-G113-J1M1-M6S0TN-50A
4140-G113-J1M1-M6S0TN-50A
Part No.:
4140-G113-J1M1-M6S0TN-50A
Datasheet:
4140-G113-J1M1-M6S0TN-50A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 50A 115VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V