E-T-A 4230-T130-K0BU-10A
4230-T130-K0BU-10A
Part No.:
4230-T130-K0BU-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua4230-T130-K0BU-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 10A 480VAC/125VDC
Packaging:
Bulk
Series:
4230-T
ProductStatus:
Active
MountingType:
DIN Rail
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
125 V