E-T-A 4230-T130-K0BU-13A
4230-T130-K0BU-13A
Part No.:
4230-T130-K0BU-13A
Datasheet:
ShinYua4230-T130-K0BU-13A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 13A 480VAC/125VDC
CurrentRating(Amps):
13A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
125 V