E-T-A 4230-T130-K0CU-32A
4230-T130-K0CU-32A
Part No.:
4230-T130-K0CU-32A
Datasheet:
ShinYua4230-T130-K0CU-32A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 32A 480VAC/125VDC
CurrentRating(Amps):
32A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
125 V