E-T-A 4230-T130-K0DU-25A
4230-T130-K0DU-25A
Part No.:
4230-T130-K0DU-25A
Datasheet:
ShinYua4230-T130-K0DU-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 25A 480VAC/125VDC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
125 V