E-T-A 4230-T130-K0DU-35A
4230-T130-K0DU-35A
Part No.:
4230-T130-K0DU-35A
Datasheet:
ShinYua4230-T130-K0DU-35A.pdf
Description:
CIR BRKR THERM 35A 480VAC/125VDC
CurrentRating(Amps):
35A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
125 V