E-T-A 446-K-H-N-250A
446-K-H-N-250A
Part No.:
446-K-H-N-250A
Datasheet:
ShinYua446-K-H-N-250A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 250A 28VDC
CurrentRating(Amps):
250A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V