E-T-A 446-S-H-N-SI-150A
446-S-H-N-SI-150A
Part No.:
446-S-H-N-SI-150A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua446-S-H-N-SI-150A.pdf
Description:
CIR BRKR THRMMAG 150A 28VDC
Packaging:
Bulk
Series:
446
ProductStatus:
Active
MountingType:
Chassis Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
150A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V