E-T-A 452-2-K34-FN2-100A
452-2-K34-FN2-100A
Part No.:
452-2-K34-FN2-100A
Datasheet:
ShinYua452-2-K34-FN2-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRMMAG 100A 28VDC
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V