E-T-A 452-K34-FN2-100A
452-K34-FN2-100A
Part No.:
452-K34-FN2-100A
Datasheet:
ShinYua452-K34-FN2-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 100A 28VDC
MountingType:
Chassis Mount
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V
ActuatorType:
Push-Pull Plunger
NumberofPoles:
1
Illumination:
IlluminationVoltage(Nominal):
Datasheet:
ShinYua452-K34-FN2-100A.pdf
1. How to order 452-K34-FN2-100A on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 452-K34-FN2-100A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 452-K34-FN2-100A?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image 452-K14-LN2-100A 452-K34-FN2-60A 452-K34-FN2-100A 452-K34-LN2-100A 452-2-K34-FN2-75A
Part Number 452-K14-LN2-100A 452-K34-FN2-60A 452-K34-FN2-100A 452-K34-LN2-100A 452-2-K34-FN2-75A
Manufacturer E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A E-T-A
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 452 452 452 452 452
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount Chassis Mount
BreakerType Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps) 100A 100A 100A 100A 100A
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 28 V 28 V 28 V 28 V 28 V