E-T-A 452-K14-FN2-60A
452-K14-FN2-60A
Part No.:
452-K14-FN2-60A
Datasheet:
ShinYua452-K14-FN2-60A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 60A 28VDC
CurrentRating(Amps):
60A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V