E-T-A 452-K14-LN2-260008-80A
452-K14-LN2-260008-80A
Part No.:
452-K14-LN2-260008-80A
Datasheet:
ShinYua452-K14-LN2-260008-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 80A 28VDC
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V