E-T-A 452-K14-LN2-418005-100A
452-K14-LN2-418005-100A
Part No.:
452-K14-LN2-418005-100A
Datasheet:
ShinYua452-K14-LN2-418005-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 100A 28VDC
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V