E-T-A 452-K14-LN2-90A
452-K14-LN2-90A
Part No.:
452-K14-LN2-90A
Datasheet:
ShinYua452-K14-LN2-90A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 90A 28VDC
CurrentRating(Amps):
90A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V