E-T-A 452-K33-LN2-100A
452-K33-LN2-100A
Part No.:
452-K33-LN2-100A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
452-K33-LN2-100A.pdf
Description:
CIR BRKR THRMMAG 100A 28VDC
Packaging:
Bulk
Series:
452
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
100A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V