E-T-A 452-K33-LN2-80A
452-K33-LN2-80A
Part No.:
452-K33-LN2-80A
Datasheet:
452-K33-LN2-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRMMAG 80A 28VDC
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V