E-T-A 452-K34-FN2-80A
452-K34-FN2-80A
Part No.:
452-K34-FN2-80A
Datasheet:
ShinYua452-K34-FN2-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 100A
MountingType:
Chassis Mount
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V