E-T-A 452-K34-LN2-50A
452-K34-LN2-50A
Part No.:
452-K34-LN2-50A
Datasheet:
ShinYua452-K34-LN2-50A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 50A 28VDC
Packaging:
Bag
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V