E-T-A 5140-G334-J1M1-K5S0TN-35A
5140-G334-J1M1-K5S0TN-35A
Part No.:
5140-G334-J1M1-K5S0TN-35A
Datasheet:
5140-G334-J1M1-K5S0TN-35A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 35A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
35A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V