OptiFuse CBW28-12A
CBW28-12A
Part No.:
CBW28-12A
Datasheet:
ShinYuaCBW28-12A.pdf
Description:
FUSEHOLDER TYPE CB-TYPE III, 12A
CurrentRating(Amps):
12A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V