OptiFuse CBW58-EL-40A
CBW58-EL-40A
Part No.:
CBW58-EL-40A
Datasheet:
ShinYuaCBW58-EL-40A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 40A 250VAC 50VDC
CurrentRating(Amps):
40A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
50 V