OptiFuse CBW58-HL4-15A-5C
CBW58-HL4-15A-5C
Part No.:
CBW58-HL4-15A-5C
Datasheet:
ShinYuaCBW58-HL4-15A-5C.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
50 V