TDK Corporation CD45-E2GA222M-VKA
CD45-E2GA222M-VKA
Part No.:
CD45-E2GA222M-VKA
Datasheet:
ShinYuaCD45-E2GA222M-VKA.pdf
Description:
CAP CER 2200PF 440VAC RADIAL
Packaging:
Cut Tape (CT),Tape & Box (TB)
Capacitance:
2200 pF
Tolerance:
±20%
Voltage-Rated:
440VAC
OperatingTemperature:
-25°C ~ 105°C
Size/Dimension:
0.354 Dia (9.00mm)
Height-Seated(Max):
0.512 (13.00mm)
Thickness(Max):
LeadSpacing:
0.394 (10.00mm)
Datasheet:
ShinYuaCD45-E2GA222M-VKA.pdf
1. How to order CD45-E2GA222M-VKA on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CD45-E2GA222M-VKA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CD45-E2GA222M-VKA?
Image CD45-E2GA222M-NKA CD45-E2GA472M-NKA CD45-B2GA101K-VKA CD45-E2GA102M-VKA CD45-E2GA222M-VKA
Capacitance 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF 2200 pF
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Voltage-Rated 440VAC 440VAC 440VAC 440VAC 440VAC
TemperatureCoefficient E E E E E
OperatingTemperature -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C -25°C ~ 105°C
Size/Dimension 0.354 Dia (9.00mm) 0.354 Dia (9.00mm) 0.354 Dia (9.00mm) 0.354 Dia (9.00mm) 0.354 Dia (9.00mm)
Height-Seated(Max) 0.512 (13.00mm) 0.512 (13.00mm) 0.512 (13.00mm) 0.512 (13.00mm) 0.512 (13.00mm)
Thickness(Max) - - - - -
LeadSpacing 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm) 0.394 (10.00mm)