Sensata-Crydom DRC3P48C420R2
DRC3P48C420R2
Part No.:
DRC3P48C420R2
Datasheet:
ShinYuaDRC3P48C420R2.pdf
Description:
RELAY SSR 480 V
Voltage-Input:
36 ~ 55VAC/DC
Voltage-Load:
48 V ~ 530 V
LoadCurrent:
7.6 A