Sensata-Crydom EL240A10-24
EL240A10-24
Part No.:
EL240A10-24
Datasheet:
ShinYuaEL240A10-24.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Voltage-Input:
21 ~ 27VDC
Voltage-Load:
24 V ~ 280 V
LoadCurrent:
10 A