Sensata-Crydom EL240A30-12N
EL240A30-12N
Part No.:
EL240A30-12N
Datasheet:
ShinYuaEL240A30-12N.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Voltage-Input:
10 ~ 14VDC
Voltage-Load:
24 V ~ 280 V
LoadCurrent:
30 A