TE Connectivity Laird EXW30BNX
EXW30BNX
Part No.:
EXW30BNX
Datasheet:
ShinYuaEXW30BNX.pdf
Description:
RF ANT 59MHZ WHIP STR BNX CONN
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band):
59MHz
FrequencyRange:
30MHz ~ 88MHz
Termination:
BNX
Height(Max):
12.000 (304.80mm)
Datasheet:
ShinYuaEXW30BNX.pdf
1. How to order EXW30BNX on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the EXW30BNX price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of EXW30BNX?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXW30BNX.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as EXW30BNX pin diagram, EXW30BNX datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image EXW400TNX EXW30BNX EXW136BNX EXW136TNX EXW148BNX
Part Number EXW400TNX EXW30BNX EXW136BNX EXW136TNX EXW148BNX
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series EXW EXW EXW EXW EXW
ProductStatus Active Active Active Active Active
RFFamily/Standard - - - - -
FrequencyGroup VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz) VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band) 59MHz 59MHz 59MHz 59MHz 59MHz
FrequencyRange 30MHz ~ 88MHz 30MHz ~ 88MHz 30MHz ~ 88MHz 30MHz ~ 88MHz 30MHz ~ 88MHz
AntennaType Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight Whip, Straight
NumberofBands 1 1 1 1 1
Features - - - - -
Termination BNX BNX BNX BNX BNX
IngressProtection - - - - -
MountingType Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount Connector Mount
Height(Max) 12.000 (304.80mm) 12.000 (304.80mm) 12.000 (304.80mm) 12.000 (304.80mm) 12.000 (304.80mm)