TE Connectivity Laird EXW30TNX
EXW30TNX
Part No.:
EXW30TNX
Datasheet:
ShinYuaEXW30TNX.pdf
Description:
RF ANT 59MHZ WHIP STR TNX CONN
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
VHF (f < 300MHz)
Frequency(Center/Band):
59MHz
FrequencyRange:
30MHz ~ 88MHz
Termination:
TNX
Height(Max):
12.000 (304.80mm)