Renesas Electronics America Inc ICS345RIPT
ICS345RIPT
Part No.:
ICS345RIPT
Package:
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaICS345RIPT.pdf
Package/Case:
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency-Max:
200MHz
Voltage-Supply:
3.15V ~ 3.45V
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C