Renesas Electronics America Inc ICS345RP
ICS345RP
Part No.:
ICS345RP
Package:
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ShinYuaICS345RP.pdf
Package/Case:
20-SSOP (0.154, 3.90mm Width)
Packaging:
Tube
Frequency-Max:
200MHz
Voltage-Supply:
3.15V ~ 3.45V
OperatingTemperature:
0°C ~ 70°C