Microchip Technology M15KP200CAE3/TR
M15KP200CAE3/TR
Part No.:
M15KP200CAE3/TR
Datasheet:
M15KP200CAE3/TR.pdf
Description:
TVS 200V 5% 15000W BI
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
200V
Voltage-Breakdown(Min):
222V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
322V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
47A
Power-PeakPulse:
15000W (15kW)
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)