Microchip Technology M15KP22CA
M15KP22CA
Part No.:
M15KP22CA
Datasheet:
ShinYuaM15KP22CA.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 37.1VC DO204AR
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
22V
Voltage-Breakdown(Min):
24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
37.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
404A
Power-PeakPulse:
15000W (15kW)
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)