Microchip Technology M15KP30CAE3
M15KP30CAE3
Part No.:
M15KP30CAE3
Datasheet:
ShinYuaM15KP30CAE3.pdf
Description:
TVS DIODE 30VWM 50.7VC DO204AR
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
30V
Voltage-Breakdown(Min):
33.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
50.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
296A
Power-PeakPulse:
15000W (15kW)
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)