Microchip Technology MAPLAD30KP200CA
MAPLAD30KP200CA
Part No.:
MAPLAD30KP200CA
Datasheet:
ShinYuaMAPLAD30KP200CA.pdf
Description:
TVS DIODE 200VWM 322VC PLAD
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
200V
Voltage-Breakdown(Min):
222V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
322V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
94A
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)