Microchip Technology MAPLAD30KP20CA
MAPLAD30KP20CA
Part No.:
MAPLAD30KP20CA
Datasheet:
ShinYuaMAPLAD30KP20CA.pdf
Description:
TVS DIODE 20VWM 34VC PLAD
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
20V
Voltage-Breakdown(Min):
22.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
34V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
882A
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)