Microchip Technology MAPLAD30KP22CA
MAPLAD30KP22CA
Part No.:
MAPLAD30KP22CA
Datasheet:
ShinYuaMAPLAD30KP22CA.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 36.4VC PLAD
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
22V
Voltage-Breakdown(Min):
24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
36.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
822A
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)