Microchip Technology MPLAD30KP15AE3/TR
MPLAD30KP15AE3/TR
Part No.:
MPLAD30KP15AE3/TR
Datasheet:
ShinYuaMPLAD30KP15AE3/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 15VWM 25.8VC PLAD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
Military, MIL-PRF-19500
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
15V
Voltage-Breakdown(Min):
16.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
25.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1164A (1.164kA)
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)