OptiFuse MRCBP-V-20C
MRCBP-V-20C
Part No.:
MRCBP-V-20C
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-V-20C.pdf
Description:
CIR BRKR 20A 32VDC PUSH-RESET
Series:
MRCBP-V
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V