OptiFuse MRCBP-V-40C
MRCBP-V-40C
Part No.:
MRCBP-V-40C
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-V-40C.pdf
Description:
CIR BRKR 40A 32VDC PUSH-RESET
CurrentRating(Amps):
40A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V