OptiFuse MRCBP-V-50C
MRCBP-V-50C
Part No.:
MRCBP-V-50C
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-V-50C.pdf
Description:
CIR BRKR 50A 32VDC PUSH-RESET
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V