JAE Electronics MX23A34NF6
MX23A34NF6
Part No.:
MX23A34NF6
Datasheet:
ShinYuaMX23A34NF6.pdf
Description:
CONN HEADER R/A 34POS 2.5MM
Packaging:
Bulk
Pitch-Mating:
0.098 (2.50mm)
NumberofPositions:
34
NumberofRows:
2
RowSpacing-Mating:
0.173 (4.40mm)
ContactLength-Post:
0.122 (3.10mm)
OverallContactLength:
InsulationHeight:
0.720 (18.30mm)
Datasheet:
ShinYuaMX23A34NF6.pdf
1. How to order MX23A34NF6 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the MX23A34NF6 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MX23A34NF6?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MX23A34NF6.
7.How to contact us to get technical supports, such as MX23A34NF6 pin diagram, MX23A34NF6 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image MX23A12NF1 MX23A18NF1 MX23A26NF1 MX23A34NF6 MX23A40NF1
Part Number MX23A12NF1 MX23A18NF1 MX23A26NF1 MX23A34NF6 MX23A40NF1
Manufacturer JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics JAE Electronics
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Pitch-Mating 0.098 (2.50mm) 0.098 (2.50mm) 0.098 (2.50mm) 0.098 (2.50mm) 0.098 (2.50mm)
NumberofPositions 34 34 34 34 34
NumberofRows 2 2 2 2 2
RowSpacing-Mating 0.173 (4.40mm) 0.173 (4.40mm) 0.173 (4.40mm) 0.173 (4.40mm) 0.173 (4.40mm)
ContactLength-Mating - - - - -
ContactLength-Post 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm) 0.122 (3.10mm)
OverallContactLength - - - - -
InsulationHeight 0.720 (18.30mm) 0.720 (18.30mm) 0.720 (18.30mm) 0.720 (18.30mm) 0.720 (18.30mm)