Microchip Technology MX573ABB106M250
MX573ABB106M250
Part No.:
MX573ABB106M250
Datasheet:
ShinYuaMX573ABB106M250.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
106.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
2.375V ~ 3.63V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
90mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Datasheet:
ShinYuaMX573ABB106M250.pdf
1. How to order MX573ABB106M250 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the MX573ABB106M250 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MX573ABB106M250?
Image MX573ABB106M250 MX554BBD322M265 MX573EBA125M000 MX555ABA50M0000 MX575ABC100M000
Part Number MX573ABB106M250 MX554BBD322M265 MX573EBA125M000 MX555ABA50M0000 MX575ABC100M000
Frequency 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz 106.25 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) 90mA 90mA 90mA 90mA 90mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)