Microchip Technology MX573EBA125M000
MX573EBA125M000
Part No.:
MX573EBA125M000
Datasheet:
ShinYuaMX573EBA125M000.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Frequency:
125 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
2.375V ~ 3.63V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
120mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Datasheet:
ShinYuaMX573EBA125M000.pdf
1. How to order MX573EBA125M000 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the MX573EBA125M000 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MX573EBA125M000?
Image MX573ABB106M250 MX554BBD322M265 MX573EBA125M000 MX555ABA50M0000 MX575ABC100M000
Part Number MX573ABB106M250 MX554BBD322M265 MX573EBA125M000 MX555ABA50M0000 MX575ABC100M000
Frequency 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz 125 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
Voltage-Supply 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V 2.375V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Current-Supply(Max) 120mA 120mA 120mA 120mA 120mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)