Microchip Technology MXSMLJ13A/TR
MXSMLJ13A/TR
Part No.:
MXSMLJ13A/TR
Datasheet:
ShinYuaMXSMLJ13A/TR.pdf
Description:
TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMLJ
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
13V
Voltage-Breakdown(Min):
14.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
21.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
139.4A
Power-PeakPulse:
3000W (3kW)
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)