Nader NDB1L-32C-10-120V
NDB1L-32C-10-120V
Part No.:
NDB1L-32C-10-120V
Manufacturer:
Nader
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYuaNDB1L-32C-10-120V.pdf
Description:
10A GROUND FAULT CB, 30MA EARTH
Packaging:
Box
Series:
NDB1L
ProductStatus:
Active
MountingType:
DIN Rail
BreakerType:
Ground Fault
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
120 V
VoltageRating-DC:
ActuatorType:
Lever
NumberofPoles:
2
Illumination:
Red
IlluminationVoltage(Nominal):
Category:
Circuit Breakers
Datasheet:
ShinYuaNDB1L-32C-10-120V.pdf
1. How to order NDB1L-32C-10-120V on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the NDB1L-32C-10-120V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NDB1L-32C-10-120V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image NDB1L-32C-32-120V NDB1L-32C-6-120V NDB1L-32C-25-120V NDB1L-32C-32-240V NDB1L-32C-10-120V
Part Number NDB1L-32C-32-120V NDB1L-32C-6-120V NDB1L-32C-25-120V NDB1L-32C-32-240V NDB1L-32C-10-120V
Manufacturer Nader Nader Nader Nader Nader
Packaging Box Box Box Box Box
Series NDB1L NDB1L NDB1L NDB1L NDB1L
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail DIN Rail
BreakerType Ground Fault Ground Fault Ground Fault Ground Fault Ground Fault
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 120 V 120 V 120 V 120 V 120 V