API Delevan Inc. SPD62R-473M
SPD62R-473M
Part No.:
SPD62R-473M
Datasheet:
ShinYuaSPD62R-473M.pdf
Description:
FIXED IND 47UH 700MA 750MOHM SMD
Inductance:
47 µH
Tolerance:
±20%
CurrentRating(Amps):
700 mA
Current-Saturation(Isat):
700mA
DCResistance(DCR):
750mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz
Datasheet:
ShinYuaSPD62R-473M.pdf
1. How to order SPD62R-473M on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the SPD62R-473M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SPD62R-473M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SPD62R-473M.
Image SPD62R-472M SPD62R-103M SPD62R-473M SPD62R-352M SPD62R-563M
Part Number SPD62R-472M SPD62R-103M SPD62R-473M SPD62R-352M SPD62R-563M
Inductance 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH 47 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) 700mA 700mA 700mA 700mA 700mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max 750mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz