CUI Devices TB002-500-06BE
TB002-500-06BE
Part No.:
TB002-500-06BE
Datasheet:
ShinYuaTB002-500-06BE.pdf
Packaging:
Bag
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V
Positions Per Level:
6
Datasheet:
ShinYuaTB002-500-06BE.pdf
1. How to order TB002-500-06BE on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the TB002-500-06BE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TB002-500-06BE?
Image TB002-500-03BE TB002-500-05BE TB002-500-06BE TB002-500-10BE TB002-500-08BE
Part Number TB002-500-03BE TB002-500-05BE TB002-500-06BE TB002-500-10BE TB002-500-08BE
Manufacturer CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Pitch 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm)
Current 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V