CUI Devices TB002-500-08BE
TB002-500-08BE
Part No.:
TB002-500-08BE
Datasheet:
ShinYuaTB002-500-08BE.pdf
Packaging:
Box
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V
Positions Per Level:
8
Datasheet:
ShinYuaTB002-500-08BE.pdf
1. How to order TB002-500-08BE on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the TB002-500-08BE price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TB002-500-08BE?
Image TB002-500-03BE TB002-500-05BE TB002-500-06BE TB002-500-10BE TB002-500-08BE
Part Number TB002-500-03BE TB002-500-05BE TB002-500-06BE TB002-500-10BE TB002-500-08BE
Manufacturer CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices CUI Devices
Packaging Box Box Box Box Box
Color Blue Blue Blue Blue Blue
Pitch 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm)
Current 15 A 15 A 15 A 15 A 15 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V