E-T-A 437-K60-4-07-240A
437-K60-4-07-240A
Part No.:
437-K60-4-07-240A
Datasheet:
437-K60-4-07-240A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 240A 144VDC
CurrentRating(Amps):
240A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
144 V
Datasheet:
ShinYua437-K60-4-07-240A.pdf
1. How to order 437-K60-4-07-240A on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the 437-K60-4-07-240A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 437-K60-4-07-240A?
CurrentRating(Amps) 240A 240A 240A 240A 240A
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 144 V 144 V 144 V 144 V 144 V