E-T-A 530-K-4-01-SI-125A
530-K-4-01-SI-125A
Part No.:
530-K-4-01-SI-125A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua530-K-4-01-SI-125A.pdf
Description:
CR BKR THRMAG 125A 500VAC/110VDC
Packaging:
Bulk
Series:
530
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
500 V
VoltageRating-DC:
110 V